Estetinis plombavimas

Atliekant estetinį plombavimą, naudojant šiuolaikinės restauracinės technologijos medžiagas yra minimaliai rezekuojami kietieji danties audiniai, taigi šiuo atžvilgiu dantų estetinis plombavimas yra biologiškai suderinamas su žmogaus audiniais. Estetinis dantų protezavimas yra alternatyva laboratorinėms dantų restauracijoms, kurioms reikia pašalinti danties emalį ir dalį dentino. Estetiniam plombavimui naudojamos medžiagos yra labai priartėję prie natūralių danties audinių. Jos tvirtai jungiasi su danties audiniais ir išlaiko visas savybes nuolat kintančioje aplinkoje.

Prieš estetinį plombavimą yra privalu atlikti profesionalią burnos higieną. Vieno danties restauracija trunka maždaug vieną valandą, kurią galima suskirstyti į:

  • Pasiruošimas: nuskausminimas, danties kietųjų audinių preparavimas, izoliavimas.
  • Restauracija
  • Galutinė restauracijos apdaila

Atliekant estetinį plombavimą optimaliausias variantas vieno vizito metu restauruoti 4-6 dantis. Tokiu būdu pacientas iš karto džiaugiasi gražia šypsena, nereikia daug kartų skausminti, preparuojant danties audinius nepažeidžiamos ankstesnės restauracijos.


Estetinis plombavimas

Estetinis plombavimas - tai dantų restauracijos metodas, leidžiantis atkurti dantų anatominę formą, gražią sveiko danties spalvą ir skaidrumą bei blizgesį maksimaliai išsaugant danties kietuosius audinius.
  • Dantų estetinis plombavimas (priekinių dantų) 150-250€
  • Dantų estetinis plombavimas (krūminių dantų) 60-200€
Klinikos kainininkas...