Periodontologinis gydymas

Burnos higienos pagrindas yra kasdienė dantų priežiūra, kurią atliekate namuose. Kaip ją atlikti ir kokias priemones pasirinkti turėtų patarti Jūsų odontologas. Taigi kiekvienas žmogus yra atsakingas už kasdienę savo burnos higieną, tačiau ji privalo būti paremta Jūsų odontologo ar burnos higienisto profesionalia burnos higiena, atliekama kas 6 mėn. arba dažniau, priklauso nuo situacijos.

Dantų valymas yra labai svarbus, nors pats vienas jis ir negali pašalinti dantų akmenų, dar kitaip vadinamų dantų apnašomis, kurie susikaupia bėgant laikui. Akmenys turi būti pašalinti, kad sumažintume ėduonies, periodonto ligų ar net dantų netekimo riziką. Einant laikui dantų akmenys kaupiasi ant danties paviršiaus. Kai jie formuojasi žemiau dantenų linijos ar tarpudantyje, pats žmogus negali jų aptikti. Juos pašalinti yra būtina profesionali burnos higiena.

Burnos ertmės higienos metu ultragarsiniu skaleriu, instrumentais, oro abrazijos būdu nuo visų dantų paviršių, periodonto kišenių nuvalomas kietas ir minkštas apnašas, esantis virš ir po dantenom, kartu pašalinami čia susikaupę mikroorganizmai bei jų išskiriami toksinai. Pacientui pageidaujant, šią procedūrą galima atlikti ir nuskausminus. Profesionalios burnos higienos metu atliekama gydomųjų preparatų aplikacijos, nujautrinami apsinuoginę dantų kakleliai, atliekamas dantų balinimas skaleriu ir poliravimas.


Periodontologinis gydymas

Periodantologinis gydymas tai aplink dantis esančių audinių gydymas ir profilaktika. Dantenų kraujavimas yra vienas iš pagrindinių dantenų ir periodonto uždegimo požymių. Šio susirgimo pagrindinė priežastis - apnašų kaupimasis aplink dantis. Nekomplikuotais atvėjais užtenka profesionalios burnos ertmės higienos. Jos metu pašaliname susidariusius akmenis naudojant ultragarsinius ir rankinius instrumentus, o likęs minkštas apnašas ir pigmentas nuvalomas su air-flow sistema ir minkštu poliravimo šepetėliu. Sudėtingesniais atvėjais reikia atlikti giluminį kišenių išvalymą (kiuretaza) ar net lopo operaciją.
  • Apžiūra, konsultacija 30-45€
  • Dantų padengimas floro laku 3€
Klinikos kainininkas...