Kai tenka rinktis: baisiai skambantis implantavimas ar bedantė šypsena?

Turbūt nebereikia priminti, ko šiais laikais verta graži šypsena. Kalbėjome ir apie tai, kaip ją tokią išlaikyti. Bet ką daryti tiems, kam jau per vėlu tvarkyti dantis, nes jų tiesiog nebėra? Tačiau nebūtina kalbėti apie priežastis dėl kurių vis gausėja bedančių šypsenų. Vykime niūrias mintis ir imkimės darbo. Leiskime sau bei kitiems šypsotis, valgyti savo įprastą maistą ir neturėti problemų tiesiog bendraujant.

Bedantė šypsena – ne verdiktas. Pradėjus kristi dantims, ypač vyresnio amžiaus asmenims, kyla noras tiesiog pasiduoti. Tačiau šiais laikais, kai medicina taip pažengusi į priekį, to daryti tiesiog negalima. Net senyvo amžiaus moteris ar vyras gali turėti gražią šypseną ir taip suteikti sau pasitikėjimo savimi.

Dantų implantai – tik skamba baisiai. Tiems, kas turi mažai žinių apie šiuos „pagalbininkus“, visa procedūra gali skambėti gana baisiai. Kaip jau įprasta žmonėms, prisiklausoma įvairių gandų ir netenkama geriausių problemos sprendimo būdų. O viena iš geriausių – dantų implantacija – pripažįstama ne be reikalo. Nors tenka dantų implantus „įsodinti“ į kaulą, tai turi daug naudos. Pirmiausia, išvengiama burnos ertmės, dantų ir net veido pasikeitimų, nes iškritusio danties vieta užimama kito – implantuoto. Antra, dantų implantai – labai natūralūs visomis prasmėmis: tiek struktūra, tiek išvaizda, tiek atliekama funkcija. O trečia, kas galbūt labai svarbu vyresniems klientams, tai labai patvaru. Su implantais nereikia nuolat galvoti apie tai, jog jie gali iškristi ar kitaip Jums sukelti nepatogumų, ypač kai nesinori, jog kiti žinoti, kad tai netikri Jūsų dantys. Tiesa, svarbu paminėti ir tai, jog jie labai praktiški: ant implantų gali būti taisomi dantų tiltai ar atskiri vainikėliai ir visa tai galima padaryti visiškai nepažeidžiant šalia esančių, sveikų dantų.

Ar tai labai brangu ir skausminga? Kaip ir visose procedūrose, susijusiose su medicina, reikia kalbėti apie galimas komplikacijas. Šimtaprocentinės garantijos negali duoti niekas. O kadangi, tai nėra greitas gydymo būdas, tam reikia dar ir kantrybės. Paties implanto „įsodinimas“ trunka apie 15 minučių, tačiau jo laikymas kaule dar iki protezavimo užima ilgesnį laiko tarpą. Visi puikiai žinome, jog galimos atmetimo reakcijos ir panašūs dalykai, todėl būtina pasitarti su geru specialistu.

Kainos atžvilgiu, tai taip pat nėra viena iš pigiausių paslaugų. Tačiau grožis turi savo vertę, kuri atitinkamai kainuoja. Pavyzdžiui, odontologijos klinikose Vilniuje, konsultacija kainuoja nuo 50 iki 100 litų, o pats implantavimas kainuoja 1500 – 2500 litų. Tai pat atskiros yra dantų vainikėlių ir kitų paslaugų, kaip galimi koregavimai, kainos.

Tačiau nepaisant viso to, kas papasakota, reikia prisiminti, jog pasirinkimas yra Jūsų. Atsižvelgdami į kainą, ilgaamžiškumą, patvarumą ir kitus kriterijus Jūs pasirinksite, ko verta Jūsų šypsena. Galbūt bendradarbiaudami su draugišku odontologu, Jūs nuspręsite, jog Jums tiks ir kiti dantų taisymo būdai, kaip dantų protezavimas, o galbūt natūrali bedantė šypsena.


Dantų implantavimas

Dantų implanto įsodinimas, sinuso dugno pakėlimo operacija, kaulinio audinio regeneracija.
  • Implantologo konsultacija 30€
  • Implantavimas 520-725€
  • Mini implantas 115-290€
  • Gyjimo galvutės įsukimas 60€
  • Viršutinio žandikaulio sinuso pakėlimas 700-860€
  • Viršutinio žandikaulio pakėlimas uždaru būdu 150€
  • Alveolinio kaulo rekontrukcija 290-580€
  • Nuosavo bloko įsodinimas 725€
  • Dirbtinio kaulo įvedimas 60-100€
Pilnas kainininkas...
©2015 Sveiki Dantys - Visos teisės saugomos.
X
Svarbi informacija dėl slapukų
Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų Privatumo taisyklės .