Kaip pasirinkti odontologą, stomatologą ar kitą dantų gydytoją?

Įvairioms dantų tvarkymo procedūroms galimi skirtingi dantų gydytojai. Kuo jie skiriasi aptarėme anksčiau, tačiau kaip pasirinkti vieną specialistą iš tokios gausybės? Juolab, kai remiantis Statistikos departamento duomenimis, per vienerius metus į odontologus kreipiasi apie 3 tūkstančius žmonių (2010 metų duomenys). Taigi, kaip jie ir Jūs galite pasirinkti dantų gydytoją?

Paieška pagal gyvenamąją vietą. Specialisto paieškas verta pradėti tiesiog nuo savo miesto klinikų. Pavyzdžiui, Vilniuje ir Vilniaus apskrityje odontologijos paslaugas teikia net 288 privačios odontologijos klinikos. Žinoma, esant išskirtiniams atvejams, specialistų galima ieškoti ir kituose miestuose nei gyvenama. Tuo dažnai pasinaudoja mažesnių gyvenviečių gyventojai. Kartais kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms reikalingos tokios odontologinės procedūros, kurių vietiniai odontologai tiesiog nemoka.

Paieška pagal specialistą. Žinant, kokių paslaugų reikės, galima kreiptis į konkretų specialistą. Vieniems galbūt reikės odontologo paslaugų, kitiems – ortodonto, o tretiems – implantologo. Taip pat svarbu atsižvelgti į specialisto kvalifikaciją, jo patirtį ir net būdo savybes. Gi tiesiog maloniau atlikti tokias bauginančias procedūras, kai jums šypsosi draugiškas kvalifikuotas specialistas.

Paieška pagal rekomendacijas. Dažnai žmonės odontologus renkasi tiesiog pasiteiravę draugų ir artimųjų, kur pastarieji taiso dantis. Šiais laikais klinikų rekomendacijų ieškoma internete. Pavyzdžiui, pasitelkus google paiešką ir įvedus „odontologas Vilniuje“ gauname informaciją apie populiariausias klinikas. Taip pat galime paskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie odontologus, jų paslaugų kainas ir panašiai.

Paieška pagal kainą. Kai dantų problemos tampa akivaizdžios dėl skausmo ar kitokių nepatogumų, tada pasirenkamas bet koks specialistas tiesiog galintis suteikti tokią pagalbą. Tačiau, kai „kentėti galima“, tai ieškoma tokių odontologijos klinikų, kuriose paslaugos teikiamos kuo pigiau. Bet reikėtų nepamiršti, jog pigu – ne visada kokybiška, o tai reiškia, kad kartais verta investuoti daugiau.

Taigi, nesvarbu kuriuo būdu remiatės ieškodami sau dantų gydytojo, tačiau linkime sėkmės randant gerą ir kokybiškai savo darbą atliekantį specialistą.


Pilnas kainininkas...
©2015 Sveiki Dantys - Visos teisės saugomos.
X
Svarbi informacija dėl slapukų
Naudodamiesi šia svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal mūsų Privatumo taisyklės .